Chcete vydať knihu, no nemáte potrebný tím ľudí? Pomôžeme vám s celým redakčným spracovaním, sprostredkujeme aj tlač vašej knihy, brožúry či inej publikácie a vieme vám odporučiť aj distribúciu.

Redakčné spracovanie pozostáva z prekladu textu (pri tituloch z cudzích jazykov), z redigovania, t. j. jazykovej, štylistickej a lexikálnej úpravy knihy, z grafiky, zo zalomenia textu a z korektúr pred zadaním do tlače. Máme skúsenosti s textami z rozličných oblastí – s odbornými a populárno-náučnými textami, s umeleckou literatúrou pre deti aj pre dospelých. Sprostredkúvame aj tlač.

Kanada-bez-javoroveho-cukru-webVydali sme vlastný titul Kanada bez javorového cukru. Čitateľ sa v knihe zoznámi s kanadskými reáliami, s ktorými zápasí každý imigrant a ktoré sa od rodených Kanaďanov nedozvie. Nie preto, že by mu ich nechceli povedať, ale jednoducho im to nenapadne, lebo sú bežnou súčasťou ich kultúry. Humorný príbeh s príhodami z každodenného života, okorenený skutočnými situáciami, prezrádza, čo všetko musela autorka Eva Sporinová spolu s rodinou prekonať, keď sa na prelome milénia vysťahovali do Kanady. Pútavé rozprávanie o živote štvorčlennej rodiny v krajine javorového listu distribuuje Partner Technic do všetkých kníhkupectiev po celom Slovensku.

 

mam-zaujem-button

Preklady  - Adoralingua s.r.o.
Redigovanie, korektúry - Adoralingua s.r.o.
Dabing, titulky - Adoralingua s.r.o.
Lokalizácia - Adoralingua s.r.o.
Tlmočenie - Adoralingua s.r.o.